Артерин — инструкция , рецепт, описание на Артерин и аналоги — в Киеве

АРТЕРИН™  Містить 10 мг Монаколіну К

ARTERIN™   З червоного  ферментованого рису

Артерин™ призначений для тих, хто хоче контролювати рівень холестерину, високий рівень якого (а також ліпопротеїнів низької щільності та тригліцеридів) є одним із основних факторів розвитку атеросклерозу. Застосування Артерину сприяє покращенню функціонального стану серцево-судинної системи та попередженню розвитку патологічних процесів, що можуть лежати в основі розвитку атеросклерозу у вигляді відкладення холестеринового нальоту та бляшок на внутрішніх стінках артерій, що призводить до звуження просвіту артерій та до утруднення циркуляції крові. Артерин сприяє профілактиці функціональних порушень у роботі серцево-судинної системи та нирок.

АРТЕРИН™

Артерин містить натуральні компоненти та є ефективним для зниження і контролю рівня холестерину, має гарну переносимість*. Артерин містить монаколін К з червоного ферментованого рису, який знижує рівень холестерину1. Якість Артерину забезпечується за рахунок використання стандартизованої концентрації монаколіну К. Протестовано на відсутність цитриніну та афлатоксинів.

Червоний ферментований рис отримують з рису, шляхом ферментації червоними дріжджами Monascus purpureus. Основний компонент – монаколін К (ловастатин), активний компонент природного походження, який допомагає ефективно контролювати рівень холестерину і має гарну переносимість.

СКЛАД:

1 ТАБЛЕТКА 560 МГ МІСТИТЬ:

  активні інгредієнти: червоний  

  ферментований рис

335,0 мг

  (містить 10  мг стандартизованого монаколіну  К);

  допоміжні  речовини:  целюлоза  

  мікрокристалічна

94,0 мг

  кальцію фосфат

80,0 мг

  мальтодекстрин

28,0 мг

  натрію  карбоксиметилцелюлоза

8,4 мг

  магнію стеарат

5,6 мг

  полівінілпіролідон

5,6 мг

  кремнію діоксид

3,4 мг

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВЖИВАННЯ:

Артерин може бути рекомендований особам, що мають контролювати рівень холестерину у плазмі крові для зниження та контролю рівня холестерину. Завдяки Монаколіну К, який містить Артерин, знижується синтез холестерину в печінці шляхом конкурентного інгібування редуктази 3-гідрокси-3-метилглютарил-коензиму A, внаслідок чого знижується рівень загального холестерину в плазмі крові, ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ), тригліцеридів.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРИ ВЖИВАННІ:

Цей продукт не призначений для діагностики або лікування будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не застосовуйте в період вагітності та годування груддю. Не рекомендовано застосовувати пацієнтам, які одночасно приймають препарати для зниження рівня ліпідів у крові, а також при порушенні функції печінки або нирок. Не рекомендовано застосовувати цей препарат при одночасному вживанні грейпфрута (соку або фрукту).

Зберігайте у недоступному для дітей місці.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНА ДОЗА:

1 таблетка на день, під час їжі, бажано ввечері. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Призначений тільки для дорослих.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

ФОРМА ВИПУСКУ:

Таблетки в блістерах, вкладених у картонну коробку. Кількість таблеток в упаковці залежить від пакування виробника.

Виробник:

Fine Foods & Pharmaceuticals N.T.M. S.p.A., Via Berlino,

39, Zingonia – Verdellino (BG), Italy для Omega

Pharma International NV, Venecoweg 26, 9810

Nazareth, Belgium / Файн Фудс & Фармасьютікалз

Н.T.M. С.п.A., Віа Берліно, 39, Зінгонія – Верделліно (БГ),

Iталія для Oмега Фарма Інтернешнл НВ,

Венековег 26, 9810 Назарет, Бельгія.

Дистриб»ютор:

ТОВ «ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА»,

02099, м. Київ,

вул. Бориспільська, 9.

Строк  придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній картонній упаковці в сухому прохолодному місці, при температурі 15-25˚С.

Зберігайте в недоступному для дітей місці.

З додатковими запитаннями стосовно рівня холестерину, зверніться за консультацією до лікаря.

*Не є лікарським засобом. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

1 — 1) Li C., Zhu Y., Wang Y. et al. Monascus purpureus fermented rice (red yeast rice): A natural food product that lowers blood cholesterol in animal models of hypercholesterolemia // Nutr. Res. – 1998.

– Vol. 18. – P. 71-81. 2) Heber D., Yip I., Ashley J.M. et al. Cholesterol-lowering effects of a proprietary Chinese red-yeast-rice dietary supplement // Am. J. Clin. Nutr. – 1999. – Vol. 69. – P. 231-236. 3) Науково-обґрунтований висновок на підтвердження заяв про користь монаколіну K з червоного ферментованого рису для здоров’я та підтримання нормальної концентрації холестерину ЛПНЩ у крові (ІН 1648, 1700) відповідно до Статті 13(1) Регламенту (ЄК) № 1924/2006 (Комісія Європейського управління безпеки харчових продуктів з питань дієтичних продуктів, харчування та алергічних реакцій (NDA).

Общая информация

Команда https://lekarstva.kiev.ua/ — Инструкции к лекарствам старается наполнять сайт важной информацией а так же инструкциями, описание по применению на каждое лекарство, которое встречается в Украине.

Основные лекарства — это те, которые удовлетворяют приоритетные потребности населения в здравоохранении. Они отбираются с должным учетом распространенности заболеваний и актуальности общественного здравоохранения, доказательств эффективности и безопасности, а также сравнительной экономической эффективности. Они предназначены для того, чтобы быть доступны в функционирующих системах здравоохранения в любое время, в соответствующих лекарственных формах, гарантированного качества и по ценам, которые могут себе позволить люди и системы здравоохранения.

Типовой список основных лекарственных средств ВОЗ и Типовой список основных лекарственных средств для детей обновляются и публикуются каждые два года, предназначенные в качестве руководства для стран или региональных властей по принятию или адаптации в соответствии с местными приоритетами и руководящими принципами лечения для разработки и обновления национальных списков основных лекарств. Выбор ограниченного числа основных лекарств в качестве основных с учетом национального бремени болезней и клинических потребностей может привести к улучшению доступа за счет рационализации закупок и распределения качественных лекарств, поддержки более рационального или надлежащего назначения и использования и снижения затрат как для систем здравоохранения, так и для пациентов.

Всегда обращайтесь к врачу, самолечение вредит вашему здоровью

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *