Гатилин 400 — инструкция , рецепт, описание на Гатилин 400 и аналоги — в Киеве

О препарате:

Гаталин 400 — антибактеріальний засіб.

Показания и дозировка:

Хронічний бронхіт у фазі загострення, гострий синусит, негоспітальна пневмонія, неускладнені інфекції сечових шляхів (цистит), ускладнені інфекції сечових шляхів, неускладнений гонококовий уретрит і цервіцит.

Спосіб застосування та дози. Гатилин приймають 1 раз на добу (при кліренсі креатиніну більше 40 мл/хв.) незалежно від прийому їжі, включаючи молоко і дієтичні добавки, що містять кальцій.Оскільки гатифлоксацин виділяється в основному за допомогою ниркової екскреції, пацієнтам із кліренсом креатиніну, меншим за 40 мл/хв., включаючи пацієнтів, що знаходяться на гемодіалізі або тривалому амбулаторному перитонеальному діалізі, потрібна корекція режиму дозування. Рекомендуються наступні зміни дозування препарату Гатилин у пацієнтів з нирковою недостатністю. Схема з однократним застосуванням препарату в дозі 400 мг (для лікування неускладнених інфекцій сечових шляхів і гонореї) і 200 мг 1 раз на добу протягом 3 днів не вимагає корекції дози у пацієнтів з порушенням функції нирок. Немає необхідності в корекції дози Гатилину у пацієнтів з помірно вираженим порушенням функції печінки (клас В по Чайлд — П»ю). Дані у пацієнтів з важким порушенням функції печінки відсутні. 

Передозировка:

У випадку гострого передозування препаратам Гатилин викликають блювання та проводять промивання шлунка. За показаннями – симптоматичне і підтримуюче лікування. Необхідно забезпечити адекватну гідратацію. Гемодіаліз і перитонеальний діаліз при передозуванні малоефективні.

Побочные эффекты:

Найчастіше відзначаються нудота, вагініт, діарея, головний біль, запаморочення. Інші клінічно значимі побічні ефекти: алергічні реакції, озноб, пропасниця, біль у спині, грудях, тахікардія, біль у животі, запор, порушення травлення, кандидоз слизової оболонки порожнини рота, стоматит, виразки в порожнині рота, блювання, периферичні набряки, порушення сну, безсоння, парестезія, тремор, вазодилатація, запаморочення, задишка, фарингіт, висипи, підвищена пітливість, порушення зору, смаку, шум у вухах, дизурія і гематурія. Клінічно значимі зміни результатів лабораторних досліджень відзначалися менш чим у 1% пацієнтів, що приймали гатифлоксацин, і включали нейтропенію, підвищення активності аланінамінотрансферази, аспартатамінотрансферази, лужної фосфатази, рівнів білірубіну і амілази в сироватці крові, підвищення внутрішньочерепного тиску, психоз, занепокоєння, сплутаність свідомості, галюцинації, депресії, нічні страхи, болючі відчуття в ділянці сухожиль, тендиніт, діарея, псевдомембранозний коліт. Як і інші хінолони, гатифлоксацин може викликати розвиток артропатії і/або хондропатії в експерименті.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до Гатилину або інших хінолонів. Вагітність, період лактації. Дитячий вік до 18 років.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем:

 Не слід призначати Гатилин пацієнтам, що одержують антиаритмічні засоби ІА класу (наприклад, хінідин, прокаїнамід) або III класу (наприклад, аміодарон, соталол). Оскільки вивчення фармакокінетичної взаємодії між гатифлоксацином і препаратами, такими як цисаприд, еритроміцин, антипсихотичними засобами і трициклічними антидепресантами, не проводилися, Гатилин необхідно застосовувати з обережністю в подібних комбінаціях. Гатилин варто приймати не менш ніж за 4 години до застосування заліза сульфату, сполучень цинку, магнію або заліза (у тому числі в складі мультивітамінних препаратів), антацидів, що містять алюміній або магній, або диданозину у формі буферних таблеток, або розчину порошку для приготування пероральної суспензії. Немає необхідності в корекції дози Гатилину при одночасному застосуванні кальцію карбонату, циметидину, теофіліну, глібуриду чи міндазолу. Одночасне застосування гатифлоксацину та дигоксину не викликало істотної зміни фармакокінетики гатифлоксацину; однак у деяких пацієнтів спостерігалося підвищення концентрації дигоксину. Тому пацієнти, що приймають дигоксин у комбінації з гатифлоксацином, повинні знаходитися під спостереженням лікаря для своєчасного виявлення ознак токсичності. Системна експозиція гатифлоксацину істотно збільшується після одночасного застосування з пробенецидом. Оскільки відзначалося посилення дії варфарину і його похідних під впливом деяких хінолонів, при призначенні подібної комбінації необхідно контролювати протромбіновий час та інші показники активності системи крові, що згортається.

Состав и свойства:

 1 таблетка містить гатифлоксацину 200 мг або 400 мг;допоміжні речовини:целюлоза мікрокристалічна, крохмаль, кальцію гідрофосфат, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, магнію стеарат, тальк, натрію крохмальгліколят, поліетиленгліколь-6000, гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид, дибутилфталат.

Форма выпуска: Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Фармакологическое действие: атифлоксацин — протимікробний засіб групи фторхінолонів. In vitro має активність щодо широкого спектра грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів. Антибактеріальна дія гатифлоксацину є результатом інгібування ДНК-гірази і топоізомерази IV. ДНК-гіраза — це есенціальний фермент, що бере участь у реплікації, транскрипції і репарації бактеріальної ДНК. Топоізомераза IV ? це фермент, що відіграє ключову роль у декомпозиції хромосомної ДНК під час розподілу бактеріальної клітини.

Условия хранения: Зберігати Гатилин в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. 

Общая информация

  • Форма продажи:

    безрецептурный

  • Действующее в-о:

    Гатифлоксацин

Команда https://lekarstva.kiev.ua/ — Инструкции к лекарствам старается наполнять сайт важной информацией а так же инструкциями, описание по применению на каждое лекарство, которое встречается в Украине.

Основные лекарства — это те, которые удовлетворяют приоритетные потребности населения в здравоохранении. Они отбираются с должным учетом распространенности заболеваний и актуальности общественного здравоохранения, доказательств эффективности и безопасности, а также сравнительной экономической эффективности. Они предназначены для того, чтобы быть доступны в функционирующих системах здравоохранения в любое время, в соответствующих лекарственных формах, гарантированного качества и по ценам, которые могут себе позволить люди и системы здравоохранения.

Типовой список основных лекарственных средств ВОЗ и Типовой список основных лекарственных средств для детей обновляются и публикуются каждые два года, предназначенные в качестве руководства для стран или региональных властей по принятию или адаптации в соответствии с местными приоритетами и руководящими принципами лечения для разработки и обновления национальных списков основных лекарств. Выбор ограниченного числа основных лекарств в качестве основных с учетом национального бремени болезней и клинических потребностей может привести к улучшению доступа за счет рационализации закупок и распределения качественных лекарств, поддержки более рационального или надлежащего назначения и использования и снижения затрат как для систем здравоохранения, так и для пациентов.

Всегда обращайтесь к врачу, самолечение вредит вашему здоровью

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *